چسب چوب 3000 باعث مرگ ملکه انگلیس شد

یکی از چسب های سازگار با محیط زیست امولسیون آبی پلی وینیل استات است. در حین کار بوی سمی وجود ندارد، بنابراین وجود تهویه از الزامات کارگاه نجاری نیست. در دسترس بودن محصول امکان استفاده گسترده از آن را فراهم می کند. کارشناسان بر روی چندین مدل تمرکز کرده اند.

چسب چوب 3000 مزایای زیادی دارد. اما کارشناسان بر روی چنین کیفیت مقاومت در برابر آب تمرکز کردند. این واقعیت بود که هنگام تعیین برنده رتبه کلید شد. 

این چسب در کشور ما به فروش می رسد. مصرف کنندگان موفق شدند از جهانی بودن ترکیب چسب قدردانی کنند. با آن می توانید انواع چوب، فیبر نوری، نئوپان، تخته سه لا و … را به هم متصل کنید.

 برخی از صنعتگران چوب جامد را تحسین می کنند. مشکل و فرآیند چسباندن را ایجاد نمی کند. کافی است قطعات متصل را به مدت 6 … 10 دقیقه فشار دهید تا یک عدد کامل به دست آید.

چسب چوب 3000

علاوه بر مقاومت در برابر رطوبت، کاربران به دمای پایین (تا -30 درجه سانتیگراد) توجه می کنند. پس از خشک شدن، رنگ سفید نیز جای نگرانی ندارد.

خواص باکیفیت چسب Ultima، PVA، توسط کارگران در صنایع چاپ و نجاری بسیار مورد استقبال قرار گرفت. برای سهم آنهاست که سهم شیر از فروش روسیه محاسبه می شود. 

افسران تولید و همچنین کارشناسان به شدت به استحکام فوق العاده درز (0.9 کیلوگرم بر سانتی متر) پاسخ می دهند. بنابراین، می توان جزئیاتی را که بعداً تحت بارهای دینامیکی بالا قرار می گیرند، چسباند. برای استحکام عالی، چسبندگی سریع و شفافیت، این ماده رتبه دوم رتبه بندی ما را دریافت کرد.

ایجاد چسب و مقاومت در برابر دمای پایین. قادر به حفظ خواص کاری پس از 4 سیکل انجماد عمیق (تا -5 درجه سانتیگراد) است. استادان فینیشینگ کاربرد دیگری از چسب مبتنی بر PVA پیدا کرده اند. آنها نوار تقویت کننده را می چسبانند، کاغذ دیواری را قرار می دهند، مفاصل را می بندند.

ویژگی های عملکرد بالا چسب داخلی برای درخت Super PVA D3 مقاوم در برابر رطوبت است. می توان از طیف گسترده ای از محصولات، از جمله چوب طبیعی، تخته سه لا و مواد چوبی حاوی اجزاء استفاده کرد. 

این محصول از نظر مدت زمان فشار (15-20 دقیقه) و خشک شدن نهایی (24 ساعت) تا حدودی از رهبران پایین تر است. چسب پس از خشک شدن هیچ اثری روی جزئیات باقی نمی گذارد، که برای آن سزاوار رتبه سوم رتبه است.

پراکندگی آب PVA عملکرد را در دمای 5+ تا 30+ درجه سانتیگراد حفظ می کند. این ویژگی اغلب مسترهای پاسخ را به عنوان چسب منهای علامت گذاری می کند. اما با قدرت، شفافیت، کاربران، هیچ شکایتی وجود ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.